Jadwiga Adamczewska

Kancelaria Biegłego Rewidenta

strona główna
informacje o firmie
usługi biura
badanie sprawozdań finansowych
księgi rachunkowe
księgowość wspólnot mieszkaniowych
ceny usług zapytanie ofertowe przydatne informacje kontakt

badanie sprawozdań finansowych

Badanie sprawozdań finansowych to jedna z kluczowych usług naszego biura. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w badaniu sprawozdań finansowych dla różnego typu jednostek (spółdzielnie mieszkaniowe, spółki prawa handlowego, instytuty, stowarzyszenia i fundacje). Realizujemy również badanie bilansu.

Przygotowujemy, badamy i przeglądamy sprawozdania finansowe z uwzględnieniem Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (MSR) oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF).

Celem badania jest przygotowanie przez biegłego rewidenta pisemnej opinii wraz z raportem. W tych dokumentach stwierdza się czy sprawozdanie finansowe jest prawidłowe oraz czy rzetelnie i jasno przedstawia sytuację majątkową i finansową, jak też wynik finansowy badanej jednostki.

Piotr Adamczewski

Pełna Obsługa Księgowa Przedsiębiorstw

strona główna
informacje o firmie
usługi biura
księga przychodów i rozchodów
ryczałt ewidencjonowany
najem
płace i ZUS
ceny usług zapytanie ofertowe przydatne informacje kontakt

Serdecznie witamy Państwa w internetowej siedzibie Biura Usług Księgowych WER. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami z zakresu Pełnej Obsługi Księgowej Przedsiębiorstw, prosimy o korzystanie z menu znajdującego się powyżej.

Copyright © WER 2009      Projekt: IRN Multimedia